Obudowy i pulpity sterownicze (front mozaikowy).

Zaprojektujemy i wykonamy dla Twojego przedsiębiorstwa szafy, pulpity i konsole sterownicze – funkcjonalne i nowoczesne, dopasowane idealnie do Twoich potrzeb i preferencji.

Już na etapie przygotowania projektu będziemy chętnie współpracować, aby wypracować optymalne rozwiązania. W trakcie realizacji będziemy się z Tobą konsultować, aby w 100 % sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeżeli brakuje Ci czasu wykonamy zlecenie tylko na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Fronty do produkowanych przez nas szaf i konsol sterowniczych (wiszących, stojącej lub leżących) wykonane są z wykorzystaniem systemu mozaikowego SUBLKEW, lub z 3mm blachy aluminiowej. Na frontach montujemy osprzęt elektryczny, oraz nanosimy grafiki metodą natrysku farbą lub grawerowania*.

Obudowy szaf i konsoli sterowniczych wykonane są z profili aluminiowych o głębokościach od 50 do 200 mm. W zależności od zapotrzebowania mogą być wieszane lub wbudowywane w ściany lub inne płaszczyzny.

Współpracujemy również z zewnętrznymi firmami, wyspecjalizowanymi w budowaniu pulpitów i szaf sterowniczych, montując w nich, wyprodukowane w naszej firmie tablice synoptyczne lub konsole sterownicze.

* W przypadku grawerowania, dodatkowo wypełniamy wygrawerowane miejsce farbą ( kolorystyka do uzgodnienia z klientem)